Lodówka z dystrybutorem wody – jaka sprawdzi się najlepiej?

Opublikowano

Przepisy

Nowoczesne lodówki oferują wiele udogodnień, dzięki którym przechowywanie żywności jest łatwiejsze. Możesz wybrać też model z dystrybutorem wody, by mieć schłodzony, zimny napój zawsze pod ręką. Zobacz, jakie najlepsze sprzęty z taką opcją warto kupić!

Dlaczego warto wybrać lodówkę z dystrybutorem wody?

Dystrybutor wody sposób na to, by w każdej chwili napić się zimnej wody, uzupełnić butelkę na wynos, skomponować drinka lub zrobić letni koktajl. Nie musisz tracić czasu, czekając, aż woda w dzbanku się schłodzi – ta w dystrybutorze ma zawsze odpowiednią temperaturę.

Jeśli starasz się dbać o odpowiednie nawodnienie całej rodziny, lodówka z dystrybutorem jest sprzętem, który znacząco to ułatwi! Woda będzie zawsze pod ręką, a schłodzona – smakuje zdecydowanie lepiej.

Dzięki zaawansowanemu procesowi filtracji w nowoczesnych lodówkach, woda z dystrybutora nadaje się do picia bez konieczności dodatkowego jej oczyszczania. To dobra informacja także w kontekście ekologii – odpada konieczność kupowania wody w plastikowych butelkach!

Pamiętaj, że możesz wybrać lodówkę z dwoma rodzajami dystrybutorów wody. W pierwszej wersji podłączasz dystrybutor do instalacji wodnej – tego typu rozwiązanie znajdziesz zwykle w droższych, większych modelach side by side. Druga opcja to dystrybutor, w którym sam napełniasz zbiornik na wodę. Zwykle jest on bardzo pojemny, więc regularne uzupełnianie nie powinno być dużym wyzwaniem.

Jak wybrać lodówkę?

Oprócz dystrybutora wody jest szereg innych aspektów, którym warto się przyjrzeć, wybierając lodówkę. Szukasz sprzętu na lata? Dokładnie przeanalizuj poszczególne parametry – takie, jak:

 • pojemność lodówki;
 • wymiary lodówki;
 • klasa energetyczna;
 • cicha praca;
 • zastosowane technologie, np. No Frost;
 • ułatwienia przechowywania określonego rodzaju produktów;
 • możliwość dostosowania wnętrza lodówki do swoich potrzeb;
 • design urządzenia.

Świetnie oceniane lodówki z dystrybutorem wody znajdziesz na przykład w ofercie marki Samsung. Zobacz polecane modele!

Lodówki z dystrybutorem wody – najlepsze modele

Zobacz, jakie modele lodówek z dystrybutorem wody będą dobrym wyborem do twojej kuchni! To wolnostojące sprzęty marki Samsung, które oprócz schłodzonej wody na wyciągnięcie ręki oferują szereg innowacji ułatwiających zachowanie świeżości, smaku i właściwości odżywczych przechowywanych produktów.

 • SAMSUNG RB34T635EBN/EF – świetnie oceniany model z technologią No Frost o pojemności chłodziarki 227 l i zamrażarki 114 l. Generowany w trakcie pracy hałas to zaledwie 35 dB. Klasa energetyczna tego sprzętu to E. Zwróć uwagę na przestronne wnętrze – to zasługa technologii Space Max™, która pozwala zwiększyć pojemność lodówki bez zmiany jej wymiarów zewnętrznych. Przypadnie ci do gustu szuflada z kontrolą wilgotności Humidity Fresh+, w której warzywa i owoce dłużej pozostaną świeże! Szybkie mrożenie i chłodzenie? Nie ma problemu – zadbają o to odpowiednie funkcje.
 • SAMSUNG RB34T672EBN/EF – kolejna elegancka propozycja – tym razem o pojemności chłodziarki 230 l i zamrażarki 114 l. Urządzenie pracuje, generując hałas 35 dB. Wyjątkowa pojemność to zasługa Space Max™ – podobnie jak we wcześniej opisanym modelu. Znajdziesz tu również funkcję szybkiego chłodzenia i mrożenia. Czarna lodówka stylowo prezentuje się w nowoczesnych wnętrzach!
 • SAMSUNG RB38T635ES9/EF– hit wśród recenzentów – sprzęt o pojemności chłodziarki 272 l i zamrażarki 114 l. Jak inne lodówki tego producenta wymienione w zestawieniu, generuje hałas 35 dB. Duża przestrzeń do przechowywania żywności to zasługa Space Max™. Znajdziesz tu również szufladę Humidity Fresh+ oraz komorę zero Optimal Fresh+. Docenisz też funkcję szybkiego chłodzenia i zamrażania – to niezwykle wygodne rozwiązanie!

Zobacz lodówki z zamrażalnikiem Samsung w sklepie MediaMarkt – znajdziesz tam sporo modeli z dystrybutorem wody! Sprawdź recenzje użytkowników, którzy chętnie dzielą się informacjami na temat poszczególnych modeli.

Tagi:

Te przepisy również mogą Ci się spodobać

Dodaj komentarz