O NAS

Witamy na Łatwe Przepisy!

Jesteśmy Laura i Nathan, parą z pasją do gotowania. Pochodzimy z różnych środowisk i mamy bardzo różne gusta, ale zawsze udaje nam się zrobić coś pysznego z odpowiednimi wariacjami dla każdego z nas.

Wspólne gotowanie to coś, co bardzo cenimy i jest to jeden ze sposobów, dzięki którym nasz związek jest silny. Uwielbiamy dzielić się naszymi przepisami z naszymi czytelnikami i mamy nadzieję, że dzięki naszemu blogowi, Wy również znajdziecie radość w gotowaniu dla swoich bliskich.

Na naszym blogu zawsze szukamy najlepszych przepisów z całego świata w różnych językach. Następnie przygotowujemy je, próbujemy i dzielimy się nimi z naszymi czytelnikami.

Pracujemy w domu, więc naprawdę lubimy gotować nasze własne jedzenie. Zauważamy, że jedzenie, które zamawiamy przez Internet, jest zawsze zimne, zanim dotrze do naszego domu.

Mamy nadzieję, że spodobają Wam się nasze przepisy i nauczycie się przy okazji czegoś nowego. 

Miłego gotowania!

Laura i Nathan

Laura uwielbia wszelkiego rodzaju dania, i jest największą miłośniczką słodyczy i czekolady. Jej ulubione potrawy to Pad Thai, Tort Z Kremem Nutella oraz Ciasteczka Brownie.

Nathan nie lubi zbyt wielu warzyw i owoców, ale uwielbia każdy rodzaj mięsa. Woli słone potrawy bardziej niż słodkie. Jego ulubione potrawy to: Fettuccine Alfredo, Camembert Z Piekarnika oraz Sernik Z Białą Czekoladą.