PRZEPISY NA KURCZAKA CURRY

Opublikowano

Przepisy

Czy kiedykolwiek jadłeś kurczaka curry? A może jesteś fanem curry z kurczaka? W każdym razie pokochasz ten post!

Dzisiaj wypisaliśmy 5 najlepszych przepisów na kurczaka curry! Wypróbowaliśmy je wszystkie i na pewno trzeba spróbować przynajmniej jednego z nich, są proste, super smaczne i tak ładnie pachną!

1# Kurczak curry przez: AniaGotuje

https://aniagotuje.pl/przepis/kurczak-curry

Kurczak curry

Jej przepis zajmuje tylko 30 minut na przygotowanie i 25 smażenia kurczaka, zapach był naprawdę niesamowity i podobało mi się, że kurczak był bardzo dobrze doprawiony. Ryż był doskonały.

Do tego przepisu zjedliśmy też chleb Roti i całe danie było takie niesamowite!

2# Kurczak curry przez: MojeGotowanie

https://www.mojegotowanie.pl/przepis/curry-z-kurczaka

Kurczak curry

Ten przepis mi się najbardziej spodobał, bo jest naprawdę smaczny, ale też bardzo dobrze komponuje się z pieczywem. Kiedy to zrobiliśmy była niedziela i nie mieliśmy w tym momencie ryżu w domu, więc zrobiliśmy i zjedliśmy z chlebem, było naprawdę dobre, super polecam.

Wykonanie tego przepisu zajęło mi w sumie 45 minut i moja rodzina naprawdę go polubiła.

3# Kurczak curry przez: kwestiasmaku

https://www.kwestiasmaku.com/kuchnia_polska/kurczak/kurczak_curry/przepis.html

Wpis na blogu

To danie właściwie zrobiliśmy wczoraj i wtedy wpadliśmy na pomysł, żeby zrobić post. Ten przepis sam w sobie jest naprawdę dobry, po prostu umieściliśmy go pod numerem 3, ponieważ nie znaleźliśmy łatwego sposobu, w jaki przepis jest wyjaśniony na stronie internetowej twórcy przepisów. Myśleliśmy, że wyjaśnienie było trochę mylące. Danie jest gotowe w mniej więcej 40 minut.

Ten przepis zjadłam bez ryżu i chleba, zjadłam go tylko z warzywami i było naprawdę smaczne, smak przeszedł na warzywa i bardzo mi się podobało.

4# Kurczak curry przez: Beszamel

https://beszamel.se.pl/przepisy/dania-glowne-miesne/kurczak-curry-prosty-przepis-na-szybki-obiad-z-piersi-kurczaka-re-2Zje-z3YY-AkpA.html

Kurczak curry - prosty przepis

Dla mnie był to najłatwiejszy przepis, w sumie trwa tylko 30 minut i jest dla 4 osób, jadłam z rodziną i po wszystkim wszyscy byli zadowoleni.

Przepis wymaga tylko 4 składników, więc jest bardzo łatwy do zrobienia, ale moim zdaniem czegoś brakowało, w porównaniu z innymi przepisami ten dostał pozycję #4, ponieważ potrzebował czegoś ekstra, jadłam z chlebem, ale wciąż nie miałam tak dużo smak w porównaniu z innymi.

Proponuję dodać trochę więcej przypraw i jeść z dobrze doprawionym ryżem, aby poczuć więcej smaku jedzenia.

5# Kurczak curry przez: Doradcasmaku

https://www.doradcasmaku.pl/przepis-kurczak-curry-z-warzywami-404304

To jest przepis, którego zdjęcie nie mogło zostać użyte tutaj na stronie. Przepis również był smaczny jak wszystkie inne, ale zrobiłem dokładnie tak, jak przepis i nie podobało mi się tak bardzo, jak wszystko razem smakowało. Ale mimo tego spodobało się mojej rodzinie, więc polecam go wypróbować, ponieważ wszyscy mamy różne gusta.

Przygotowanie tego przepisu zajęło mi 50 minut i powiedziałbym, że byłby idealny dla 3-4 osób. To nie było tak ostre i z jakiegoś powodu bardzo przypominało mi przepis na rosół.

Wniosek:

Mam nadzieję, że Wam się podobał przewodnik TOP 5 przepisów na curry z kurczaka. Został zrobiony z miłością. Wypróbowaliśmy je wszystkie w różnym czasie, ale wszystkie nam smakowały. Niektóre jedliśmy z chlebem, niektóre z ryżem, inne nawet jedliśmy bez dodatków. W każdym razie mamy nadzieję, że ich wypróbujesz, ponieważ te przepisy są bardzo proste i tak smaczne.

Tagi:

Kurczak / Ryż

Te przepisy również mogą Ci się spodobać

1 komentarz do “PRZEPISY NA KURCZAKA CURRY”

Dodaj komentarz